Pamiątka ślubu, czyli zdjęcia w Białymstoku, Warszawie? ?>

Pamiątka ślubu, czyli zdjęcia w Białymstoku, Warszawie?

Pamiątka ślubu, czyli zdjęcia oraz fotografie ślubne w Białymstoku…

Przychodzi taki moment w życiu pary, kiedy mężczyzna oświadcza się kobiecie, ona się zgadza i z punktu widzenia faceta sprawa się kończy. Dla niej jednak wszystko dopiero się zaczyna! Od razu zaczyna myśleć o sukni, butach, dodatkach i biżuterii, potem fryzura i konieczne zabiegi kosmetyczne. Oczyma wyobraźni już dawno to widzi!

Kiedy emocje nieco opadną dociera do nich, że stroje i zaproszenia to elementy, które należy zostawić na sam koniec, bo jest całe mnóstwo ważniejszych spraw! Najpierw sala, fotograf ślubny i orkiestra, reszta dopiero później!
Dziś, niestety, o tym dopełnieniu uroczystości ślubnej i weselnej trzeba myśleć na kilka lat wcześniej przed najważniejszą datą. Te najpiękniejsze sale mają zarezerwowane terminy na dwa lata w przód, dlatego za miejscem na wesele trzeba rozglądać się najwcześniej. Fotografia ślubna cieszy się podobnym zainteresowaniem, a przecież dobry fotograf to gwarancja, że zdjęcia ślubne będą najpiękniejszą pamiątką z możliwych.
Fotograf często oferuje nie tylko zdjęcia na płycie, ale także specjalnie przygotowane albumy, czasem tylko dla Pary Młodej, a czasem również dla rodziców. Trzeba także zastanowić się nad zdjęciami pozowanymi, czyli plenerem lub sesją w studio, bardzo często plener odbywa się w trakcie wesela, dlatego warto zastanowić się nad jakimś ładnym miejscem w okolicy, albo poprosić fotografa o radę w tym temacie. W razie czego na poszukiwania zostaje nam sporo czasu. Warto też zajrzeć na bloga fotograficznego i ślubnego – http://www.4blogi.pl , aby zasięgnąć informacji odnośnie pięknych zdjęć ślubnych.
Jednak zdjęcia to cudowna pamiątka, do której chętnie wrócimy po latach, dlatego fotograf ślubny to nie może być wybór przypadkowy, warto popytać wśród znajomych, czy znają kogoś godnego polecenia.
Podobnie jest z kapelą, nie warto kierować się tylko nagraniami z sieci, trzeba posłuchać na żywo, porozmawiać a najlepiej zasięgnąć opinii tych, którzy zespół wcześniej zatrudnili.

Dopiero potem można spokojnie zastanowić się nad przewodnim kolorem lub motywem, nad zaproszeniami czy grawerem na obrączkach… ale najpierw to, co najważniejsze, czyli fotograf, sala i muzyka, przy której będziemy się bawić!

 

fotografia ślubna
fotografia ślubna

Justyna-101

fotografia ślubna
fotografia ślubna

wiadomości blogowe – a może profesjonalne spojrzenie fotograficzne z pasja w Białymstoku?

 

Fotografia czyli jak powstaje zdjęcie – fotografia od kuchni. Możecie poznać zasady działania aparatów oraz bardziej pogłębić temat fotografii. Temat na następny wpis bloga – http://oweblogi.net w kategorii Fotografia już  wkrótce…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *